Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Книга "Медична ембріологія з основами тератології"
Сілкіна Ю.В. та ін.
У навчальному посібнику розглянуто актуальні питання клінічної вертебрології, зокрема: клінічної морфології, патогенезу вертеброгенних захворювань внутрішніх органів та систем, патології хребта, вертебродіагностики та вертебротерапії. Розроблені у формі лекцій теоретичні основи, в простій та зрозумілій формі, висвітлюють шляхи та механізми передачі патології хребта на інші органи та системи. Важливою також є спроба розкриття механізмів розвитку резистентності терапевтичних захворювань до лікування при патології хребта і його сегментів.
Метою створення посібника є необхідність ознайомлення студентів вищих медичних навчальних закладів, лікарів-інтернів, широкого кола лікарів-практиків та науковців різних галузей медицини з актуальними проблемами вертебрології.
Рекомендовано Державною установою “Центральний методичний кабінет з вищої медичної освіти МОЗ України” як навчальний посібник для студентів вищих навчальних закладів МОЗ України (протокол засідання Комісії № 4 від 16.12.2016 р.)
Тверда обкладинка. Український мова
Відсилання до будь-якого міста України.
Доставка Новою поштою.
Оплата на карту Приват банку або накладеною платежетою.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид палітурки | Твердий |
| Рік видання | 2019 |
| Кількість сторінок | 208 |
| Стан | Новий |
| Мова видання | Українська |
- Ціна: 499 ₴
