Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Адвокатський іспит: зразки процесуальних документів: Навч. посіб. / О.В. Баулін, В.І. Лебідь, П.С. Матвєєв, С. П. Матвєєва, Н.С. Хатнюк. Вид. 4-те, переробл. та доповн. Київ: Алерта, 2021. 356 с.
Даний посібник підготовлений для використання у процесі підготовки до письмової частини іспиту, згідно діючий програми і є логічним доповненням до посібника для складання усної частини, який завдяки своїй популярності і незмінності авторського колективу перевидавався вже сім разів.
Запропоновані зразки документів, що розміщені у цій книзі за обсягом повністю відповідають програмі письмового іспиту.
Матеріал також буде корисним для осіб, що займаються практичною діяльністю, і тим, хто лише здобуває юридичну освіту, при підготовці до опанування основ фундаментальних галузей права.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Алерта |
| Країна виробник | Україна |
| ISBN | 978-617-566-688-3 |
| Вид палітурки | М'який |
| Стан | Новий |
| Мова видання | Українська |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обкладинка | М'яка |
| Формат | 60х84 1/16 |
- Ціна: 349 ₴


